Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Erenköy Ev Taşıma

Erenköy  ev taşıma işlerinizi bize danışmadan bizden fiyat almadan kimseye taşıt mayın öncelikle evden eve nakliye piyasasında okadar çok evden eve korsan firmalar var ki biz bile sayısını bilmiyoruz uygun fiyata ev taşımaya giden bu korsan firmaların hiç bir resmi taşıma belgesi yoktur işi bilmeye içlerle ev eşyalarınızı dikkatsiz bir şekilde kıra döke taşıyorlar.

Lütfen bunlara ihtimal edip eşyalarınızı teslim etmeyiniz firma seçerken çok dikkatli olunuz. Kadıköy evden eve nakliyat Kadıköy şehir içi şehirler arası nakliye fiyatları için bizden fiyat alabilir veya nakliye fiyatları hakkında bilgi ala bilirsiniz.
Erenköy ev nakliye hizmetlerimiz İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm semt ve mahallerine 7/24 şehir içi ve şehirler arası ev ofis taşıma parça eşya taşıma eşya depolama fabrika taşıma fuar taşıma müze taşıma ve benzeri . taşıma işleri yapmaktayız.

Erenköy konum olarak evden eve nakliyat firmalarının merkezi konumunda olan Ataşehir’e yakın olmasının avantajını yaşayan ilçelerden biridir. Uysal Nakliyat Kadıköy merkezli olduğu için taşımalarınız da daha uygun fiyat teklifleri verebilir ücretsiz expertiz hizmeti sunabilir. Evden eve nakliyat firması seçerken taşınacağınız semte yakın olmasının bir çok avantajları vardır.

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasının Üsküdar ile beraber en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul haritasının ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Uzun bir Marmara sahil olana Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya Göztepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda) ve Koşuyolu’dur.

 

Top