Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Erenköy Ofis Taşıma

Erenköy ofis taşıma işlerini 1971 yılından beri yapmakta olan firmamız sizlere sunduğu sigortalı hizmetler ile arttık sigorta güvencesi altında eşyalarınızı naklediyoruz tek bir eşyanıza bile en ufak bir çizik görmeden istediğiniz ile ve ilçeye taşıyoruz ve bunları taşırken sizler uygun ekonomik fiyatlar çıkartarak bütçenize uygun taşıma hizmetleri sunmaktadır.

  • Erenköy ofis taşıma asılında göründüğü gibi kolay bir iş değildir özellikle taşımaların en zoru diye bilirsiniz ofis malzemelerin toplanması ve paketlenmesi çok titizce yapılması gerekir. Elektronik eşyalarınızın hassa ve özen gösterilmesi gerekiyor ve bunların kesinlikle paketlemeden taşıtmayın!
  • Bir ofis taşıma firması neler yapar ve ne gibi hizmetler sunmaktadır. Ofis taşıma firması ile anlaştınız ve sizlere sunmak zorunda olan hizmetler bunlardır.

Mobilya eşyalarınızın tek tek sökülmesi paketlenmesi ve gidilen yeni adresinizin de tek tek kurulup yerleştirilmesi.
Dosya ve arşivlerin özenli bir şekilde alındığı rafa göre kolilenip üzeride yazılması ve aynı şekilde yerleştirilmesi.
Elektronik eşyalarınızın sökülüp kaliteli bir şekilde ambalajlanması ve hassas bir şekilde taşınıp sizlere teslim edilmesi.
Bunların yanı sıra taşıma esnasında her türlü önlemini alarak sigorta yapması ve eşyalarınızı güvence altında taşıması.
Kaliteli bir taşıma için kesinlikle bunların yapılması şarttır ve ihmal edilmemesi gereken unsurlardan en önemli olanlarıdır. Siz değerli müşterilerimize güler yüzlü ve modern taşıma hizmetleri sunmak için elimizden geldiği kadar müşteri memnuniyetine önem verip müşteri potansiyelimizi artırmak ve tavsiye üzeri çalışmak.

Öncelikle nakliyede dürüstlük çok önemlidir dürüstlük çerçevesinde çalışan bir firma 3 4 yıl içerisinde büyük bir firma olur ve kurumsallaşır Türkiye geneli her yerde kolayca iş bulabilir. Kaliteli bir hizmet için iyi bir firma seçin başınız ağrımasın taşıma esnasında eşyalarınız modern ve kaliteli bir şekilde taşınsın.

Top