Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe Mahallesin de ev ofis eşyalarınızı 1970 yıllarından beri depolarımızdan istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz kaliteli kurumsal depolama hizmetleri sunuyoruz biz uzun yıllardan beri nakliye sektöründe ev ofis taşıma ve depolama hizmetleri sunan bir firmayız İstanbul geneli şehir içi eşya taşıma ve depolama hizmetleri ve şehirler arası Türkiye’nin 81 iline eşya taşıma ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Göztepe eşya depolama işlerinizi itinalı sigortalı firmamıza yaptıra bilirsiniz.

Biz Kadıköy evden eve nakliyat işlerinde en iyi nakliye çözümleri ve projelerimiz ile 48 yıldır Kadıköy ve mahallelerine ev ofis taşımacılığı depolama hizmetleri sunuyoruz, prensiplerimiz müşteri memnuniyeti ve en iyi taşıma projeleri için her zaman en iyi çözümler üreterek çalışıyoruz biz yıllardır nakliye sektöründe en iyi hizmet sunmak için farklı çalışıyor.

Göztepe Depolama öncelikle dürüstlük ve güvenilir isteyen bir iştir sonuçta evinizin tüm eşyalarını teslim edip arkanızı dönüp gidiyorsunuz bunun tüm resmi evrakları yapılmalı ve en iyi şekilde kaliteli yerlerde muhafaza edilmelidir.

Göztepe ev eşyası depolama en zor depolama diye bilirsiniz çünkü ev eşyasının muhafaza etmek hassas bir iştir herkesin yapa bileceği işlerden değildir tecrübe ve deneyim çok önemlidir bunların olmasına siz müşterilerimizin özenle takip etmesini arz ederiz.

Biz uzun yıllardan beri depolama hizmetleri sunduğumuz için bu konuda gereken tüm deneyim ve tecrübeye sahip bir firmayız gerek personellerimiz olsun gerek yöneticilerimiz olsun her zaman temiz ve titiz çalışmaya önem verirler ve en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizin depolama ve taşıma işlerini yaparlar. Biz en iyi şekilde sizlere eşyalarınızı muhafaza ediyoruz, üstelik bunları da sigorta ve firmamızın sizlere verdiği eşya güvencesi altında yapmaktayız. Kadıköy ev eşya depolama için bize ulaşın : 0216 573 58 68

Top