Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Kadıköy Şehirler Arası Nakliyat

Kadıköy Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde yeni boyutlara ulaşan firmamız eşyalarınızı profesyonel, kurumsal bir şekilde taşımaktadır. Kadıköy eşya taşıma hakkında bilgi almak için firmamızdan fiyat veya taşıma hakkında detaylı bilgiler ala bilirsiniz.

Ev taşıma asılında o kadar kolay iş değildir yaşadığınız yeri taşıyorsunuz sonuçta bunun için en güzel bir şekilde taşımaya bakın ve hijyenik taşımaya özen gösterin eşyalarınız temiz taşınsın geç taşınsın sonuçta her gün taşınmıyor sunuz ayda yılda bir kere taşınıyorsunuz ve onuda titizlik çerçevesinde yapmalısınız.

Kadıköy şehirlerarası nakliyat sektöründe 1968 yılında başladık Göztepe mahallesinde ev taşımaya başlayan firmamız yıllar sonra gelişmiş ve büyümüş bir firma olmuş Türkiye geneli nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Ev taşımada en güzel çözümlere imzam atan firmamız gerek son model taşıma araçları ile gerek ise gelişmiş paketleme malzemeleri kullanarak Türkiye geneli 2013 yılında 1. firma seçilmiş ve çoğu dernek toplumlarda ödül kazanmayı hak etmiştir.

  • Ev taşımada artan fiyatlar nedeniyle gelen şikayetleri değerlendiren firmamız bu değerlendirme sonucunda fiyat politikasının ekonomiye bağlı olarak yükseldiğini ve düştüğünü belitti bu yükselmeler yaz sezonu özellikle artan taşımalardan dolayı çoğu zaman araç bile yetiştirmeyen firmalar yaz sezonu her zaman fazla personel işe göndererek işçin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlamaktadır.
  • Ev eşyasının taşınmasında zaman alan şey paketleme aşamasıdır taşıma aslında işin en kolayı olandır. Paketlemede özen gösterilerek tek tek açık bir yer bırakmadan taşınmaya hazır bir hale getirmek için sabahtan başlayan paketleme aşaması işin en çok önemli ve zaman alan kısmıdır.

Eşyaların kalın patpatlarla paketlemesi şarttır ve bunun yapılması taşıma esnasında eşyaların sağa sola değerken çizilmesi ve kırılması önler. Paketlemede hijyenik temiz malzeme kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir eşyalarınızı paketlerken veya paketle tirken bunla çok özen gösterin sağlınız ve eşyalarınız açısından bu çok önemlidir.

 

Top