Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Maltepe Evden Eve Taşıma

Maltepe evden eve taşıma hizmetleri başta olmak üzere firmamız bir çok taşıma alanında uzman ve profesyonel bir firmadır. Firmamız 1968 yılında Kadıköy de kurulan bir firmadır uzun yıllar evden eve taşıma hizmetleri üzerinde çalışan firmamız 2 yıl ev taşıma işi yaprak 1970 yılında hizmetlerine ofis taşıma ve depolama hizmetlerini de ekleyerek taşıma ve hizmetlerini arttırmış.

Uzun yıllardan beri bu sektörde çalışan firmamız bu sektörün en iyi nakliye firması olarak seçilmiş bir firmadır 2014 2016 yılında en iyi modern nakliye çözümlerine imza atan firmamız siz değeli müşterilerimizi 2017 yılında en iyi taşıma hizmetleri sunmaktadır. Biz bu sektörde 48 yıldır siz değerli müşterilerimize en iyi nakliye hizmetleri sunmak için çalıştık nakliye işini geliştirdik ve daha pratik bir hale getirdik.

Kadıköy evden eve nakliye işleri başta olmak üzere bir çok taşıma alanlarında çalışıyoruz her türlü ağır taşıma ve diğer taşımalarda firmamız uzman ekip ve personeller yetiştirerek ev ofis başta olmak üzre bir çok taşıma işini yapmaktadır, bu taşıma işleri şunlardan oluşuyor. Ev taşıma, ofis taşıma, piyano taşıma, parakasası taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma, tekstil taşıma, banka taşıma, okul taşıma, hastane taşıma, gibi bir çok taşıma alanlarda hizmet sunmaktayız. Kaliteli bir taşımanın tek adresi haline gelen firmamız İstanbul şehir içi başta olmak üzre yurt içi tüm şehirlere bu nakliye hizmetleri sunuyor.

Taşıma güvencelerimiz her zaman resmi belgelerden oluşan sigorta ve firmamızın sözleşmelerinden yazılı olarak iki tarafa arasında her şey tek tek resmiyete dökülür ve ondan sonra taşıma işlemi gerçekleştirilir. Biz her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin güvenini taşıyoruz ve elimizden geldiğince sarsmadan taşımaya çalışıyoruz.

Top