Sizi Geleceğe Taşıyoruz !

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Moda Ev Taşıma

Moda ev taşıma işlemlerinde + Katma değer vergisi kesinlikle nakliye firmasının ev taşıma ücreti içinde dahil değildir. Fatura baştan müşteri ile konuşulmalı ve ona göre anlaşma yapılmadır. Katma değer vergisi İstanbul şehir içi ve özellikle şehirler arası resmi kurumsal bir firmanın şehir içi müşteri isteğine bağlı olan fatura şehirler arası kesinlikle denetlenip kesilmesi zorunludur. kadıköy ilçesinde firmamız kadıköy evden eve nakliyat adı altında 1968 den beri sizlerin hizmetinizdeyiz. Bir firma resmi çalışıyorsa eğer vergi vermek zorundadır ve bu vergiyi vererek hem müşteriye hemde eşyaların taşınmasında resmiyet vererek güvence altına almaktadır.

Korsan firmalar vergi vermeyerek k3 belgesi olmadan eşya taşıyorlarsa eşyaya sigorta ve diğer resmi işlemleri yapamazlar şehirler arasına çıkamazlar çıktıkları taktirde yakalandıkları an yüklü miktarda para ve hapis cezasına çarpıtılırlar. Kurumsal bir firmanın yapacağı taşıma işlerinde kesinlikle müşteride bir şikayet ve eşyaya bir hasar gelmez ve %100 müşteri memnun yeti ve destek sağlarlar.

  • Moda ev taşıma firması işlerinizi son model araçlar ve uzman personellerimiz ile elimizden geldiği kadar sizlere kaliteli taşıma hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Kadıköy ve mahallelerine özel tasarladığımız nakliye araçları ile taşıma esnasından park ve araç yeri sıkıntısını %40 indirerek sizler rahat taşıma çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Kadıköy başta olmak üzre İstanbul’un tüm il ve ilçelerine taşıma hizmetleri sunan firmamız ile artık rahatça nakliye ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Moda eşya taşıma ev veya ofis eşyalarınızı taşınmasını yapacaksanız sizin yanınızdayız ve sizlere kaliteli taşıma hizmetleri vermek için çalışıyoruz şehir içi veya şehirler arası’mı taşınacaksınız tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek expertiz istemek ve ya taşıma için randevu almaktır. Taşıma günü bir koli biler taşımadan eşyalarınız taşınır ve yeni evinize dizilir.

Top